Image
Vítejte na statku

O ubytování na statku

Nabízíme ubytování v centru Východních Čech, v obci Habřina, 5 km od městečka Smiřice a 12 km od Hradce Králové.

Ubytování je na rodinném statku s provozem zemědělské výroby, v nově rekonstruovaném prvním patře jeho obytné části, se samostatným vchodem ze dvora. K dispozici jsou tři dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vybavená kuchyň (lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, el.trouba + 2 el. plotýnky) s jídelnou, WC, koupelna (sprchový kout). Před domem je velká louka, kterou můžete využívat jako hřiště. Na dvoře je k dispozici gril a zahradní nábytek.

Okolí je ideální pro provozování cykloturistiky, přímo obcí prochází značená cyklotrasa, která navazuje na řadu dalších cyklistických tras. Množství a rozmanitost přírodních, historických a kulturních zajímavostí v okolí jistě nadchne každého příznivce turistiky. Máme pro vás nachystáno mnoho tipů na výlety, včetně zapůjčení turistických a cyklistických map a propagačních materiálů..

Pokud zrovna nebudete na výletě či cyklistické túře, můžete posedět na dvoře, ogrilovat steak či opéct špekáčky. V případě zájmu můžete pozorovat běžný provoz malé zemědělské usedlosti a dozvědět se tak mnoho zajímavého ze života soukromého zemědělce. Pokud se nebudete bát, můžete si pohladit telátko nebo jiné hospodářské zvíře.

Ceník

  • Cena je platná pokud u nás přenocujete na více než jednu noc

  • Pokud u nás spíte pouze jednu noc, vztahuje se na Vás tato cena